Aktualności

 • Podsumowanie kampanii Rowerowa Wiosna

  14 Czerwiec 2019

  Największa edukacyjna kampania rowerowa w Lublinie, zachęcająca do codziennego, aktywnego docierania do szkoły, czyli Rowerowa Wiosna, dobiegła końca. Tegoroczna edycja okazała się pod wieloma względami rekordowa. W niedzielę jej uczestnicy będą świętować finał kampanii na Słonecznym Wrotkowie.

 • Loverowy Lublin - Rowerowa Wiosna 2019

  20 Maj 2019

  Wystartowaliśmy z kampanią „Rowerowa Wiosna” w 41 lubelskich szkołach podstawowych W dniach 20-31 maja w 41 szkołach podstawowych w Lublinie odbywa się druga edycja kampanii edukacyjnej „Rowerowa Wiosna”. Akcja promuje zdrowy tryb życia wśród uczniów szkół podstawowych, których zachęcamy do codziennej aktywności fizycznej, zwłaszcza na rowerze. Młodzież z klas 4-8 będzie przez dwa tygodnie przyjeżdżać do szkoły na rowerze lub na hulajnodze, rolkach czy deskorolce i wygrywać nagrody rzeczowe.

 • Ostatni Konkurs

  22 Maj 2018

  Wik and Kuba oraz chłopaki z Porozumienia Rowerowego zaprezentowali kilka rodzajów rowerów cargo.

 • Drugi konkurs Wik and Kuba

  16 Maj 2018

  Pierwszy konkurs już za nami, pierwsi zwycięzcy już przygotowują się do odbioru nagród. A Wiktor rusza już z kolejnym konkursem!!!

 • Wybierz miejsce na stojak, zgłosuj na stacje napraw.

  15 Maj 2018

  W tym roku, dzięki Budżetowi Obywatelskiemu, Urząd Miasta Lublin postawi około 500 stojaków rowerowych oraz 10 stacji naprawy rowerów. Wspólnie z mieszkańcami chcemy wybrać miejsca, gdzie stojaki i stacje napraw staną. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja.

 • Konkursy

  9 Maj 2018

  Nasz młody ambasador czyli Wiktor organizuje dla Was konkursy!

 • Czas start - Loverowy Lublin - Rowerowa Wiosna

  7 Maj 2018

  Ruszyliśmy z akcją Rowerowa Wiosna! W dniach 7-30 maja zachęcamy dzieci do dojazdu do szkoły rowerem, hulajnogą, rolkami, deskorolką oraz wszystkim tym, co ma małe kółka i jest napędzane siłą mięśni.

 • Film promocyjny - Loverowy Lublin

  3 Maj 2018

  Już za moment ruszamy z akcją!!!

 • Konferencja Prasowa

  27 Kwiecień 2018

  Przyjedź rowerem, na rolkach, deskorolce do szkoły! Ponad 9 500 uczniów i uczennic z 40 lubelskich podstawówek i weźmie udział w akcji Rowerowa Wiosna. To trzecia edycja lubelskiego programu edukacyjnego, zachęcającego do wyboru roweru, hulajnogi, deskorolki lub rolek jako środka transportu w drodze z domu do szkoły.

 • Wik and Kuba

  7 Marzec 2018

  Przedstawiamy Wam nasze wsparcie! Wik and Kuba czyli syn i ojciec - wspólnie spędzają kreatywnie czas i biorą udział w wydarzeniu Loverowy Lublin.

 • Zachęcamy dzieci do jazdy rowerem!

  7 Marzec 2018

  Loverowy Lublin, chce zachęcić dzieci do dojazdu do szkoły rowerem, hulajnogą, rolkami, deskorolką oraz wszystkim tym co ma małe kółka i jest napędzane siłą mięśni. Impreza ma na celu promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej w mieście. W ramach imprezy zaproszenia dostały wszystkie szkoły podstawowe, których jest w Lublinie 43

 • Zgłoś swoją szkołę!

  6 Marzec 2018

  Zgłoś swoją szkołę do kampanii Rowerowa Wiosna w ramach LoveRowy Lublin, która rusza po raz pierwszy.